Taaskehastajatele:


Ürituse periood: 1385-1433

Piirkond: Põhja-Euroopa (põhimõtteliselt võib olla ka kaugemalt külaline, aga siis peab seda ka täielikult kehastama.

Osalemine: iga osalev klubi/isik peab demonstreerima ajastuga seotud käsitööd või kunsti (sobivad kõik tegevused söögitegemisest kuni metallitöö ja raidkunstini, peab olema võimeline vastama küsimustele selle kohta, mida teeb).

Töötoad: oodatud on ettepanekud töötubade läbi viimiseks, võtta ühendust annika.tiko@hmk.ee. Töötubasid saab läbi viia vabas õhus või väikses õppeklassis. Töötubade loetelu ja kava avaldatakse ürituse lehel.

Toitlustus: registreerunutele saadetakse tabel toiduainetega, mida on võimalik korraldajatelt tellida, et ürituse ajal endale või ka sõpradele valmistada. Laupäeva õhtul toimub pidusöök, millest suurema osa söögist organiseerivad korraldajad, kui iga osalev klubi/isik peaks samuti kuidagi pidusööki panustama (omavahel võib koostööd teha). Valitakse rahva lemmik antud panustest, kellele on auhind.

Registreerumine: Iga klubi või isik peab registreerumiseks täitma vormi siin. Klubi puhul üles lugeda kõik inimesed ja nende tegevused. Lisaks saata vähemalt üks pilt igast inimesest ja laagrivarustusest aadressile harjumaa.muuseum@gmail.com. Juhul kui piltide põhjal jääb küsimus, kas inimese/klubi varustus sobib üritusele on korraldajatel õigus küsida, millistel allikatel esemed põhinevad ja kui selgub, et miski ei põhine ajaloolistel allikatel, siis seda üritusele mitte lubada. Registreerumise tähtaeg on 20.08.2018.

Kui ürituse ajal hakkab korraldajatele silma perioodi mittesobivaid esemeid on korraldajatel õigus paluda need eemaldada ja osalejal kohustus seda palvet täita.

Programm osalejatele:

Reede, 30. august

Saabumine, laagri sisse seadmine.

Laupäev, 31. august, Laager avatud külastajatele 11 – 18

Laupäev ala avatud publikule 11:00-18:00

12:00 loeng keskaja kokakunstist ja majapidamisestn (inglise keeles)

13:00 Keskaegse nahast koti valmistamise töötuba (5 osalejat, põhimõttega: "kes ees, see mees")

13:30 Loeng keskaegsest sõjandusest

u 14:30 kontsert

15:30 keskaegse sõjanduse demonstratsioon

20:00-... Pidusöök

Pühapäev, 2.september

Mängud

Kokkupakkimine ja kojuminek


See aasta eraldi registreerimistabelit ei ole, palun saatke lihtsalt e-kiri aadressile annika.tiko@hmk.ee koos infoga kui palju teid tuleb ja kui mitu telki on ja kas te midagi demonstreerite ka - või siis otse messengeris öelda võib ka.

Kõik võiksid kuidagi panustada laupäevasesse pidusööki (söök-jook-laul-tants-tsirkus...) ja sellest samuti teada anda!


 

Facebooki grupp osalejatele