E-POE OSTU-MÜÜGI TINGIMUSED

Harjumaa Muuseumi e-poe ostu-müügi tingimused

Käesolevad tingimused kehtivad Harjumaa Muuseumi (edaspidi MÜÜJA) ja Tellija (edaspidi OSTJA) internetipoes.

Ostja tellitud kaupade ostu-müügi tellimuslepingud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist Tellija poolt ja tellimuse kinnituse saamist Müüja poolt.

Ostukorv ja tellimuse vormistamine

Valige sobivad kaubad välja ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis on näha kõik valitud kaubad ja nende maksumus, vajadusel saab teha parandusi. Ostmiseks kinnitage oma tellimus, täitke vajalikud andmed kauba saatmiseks ja valige sobiv kauba kätte saamise viis (tarne lõplikku maksumust näete ostukorvis tarne valikul).

Tellimuse kinnitus ehk ettemaksuarve saabub Teie e-posti aadressile automaatselt peale tellimuse kinnitamist. See tuleb tasuda 3 päeva jooksul, näidates ülekandes ära ka tellimuse numbri.

Kaup pannakse teele alles peale tellimuse tasumist. Kui kolme päeva jooksul pole tellimuse eest tasutud, siis tellimus tühistatakse.

E-poes sooritatud tellimuste töötlemine toimub tööpäevadel (E-R kl 9.00-17.00). Kui tellimuse esitamise aeg jääb hiljemaks kui reedel kl 15.00, toimub tellimuse vormistamine järgneval esmaspäeval.

Kauba eest tasumine

Keila Linnavalitsus

EE151010022082084009 AS SEB Pank

Kauba kättetoimetamine

Kauba kättesaamiseks on kaks võimalust:

  • Tulete ise pakile järgi Harjumaa Muuseumisse  (Linnuse 9, Keila) – hind 0,00 €
  • Saadame postiga Teie valitud sihtkohta Eestis, mille fikseeritud tasu 3€ (suuremate koguste korral ühendust võtta Harjumaa Muuseumiga)

Hinnad sisaldavad saadetise käitlemist.

Ülaltoodud kauba kohaletoimetamise hinnad kehtivad ainult Eesti Vabariigi piires.

Kaup toimetatakse Teieni hiljemalt 2-5 tööpäeva jooksul peale kauba eest tasumist. Kui tellimuse täitmisel tekib mingil põhjusel viivitus, võtame Teiega kindlasti ühendust.

Tellimuse muutmine ja tellimusest taganemine, kauba kvaliteet

Kui olete juba tellimuse esitanud, kuid soovite seda muuta või tellimusest loobuda saatke palun kiri aadressile info@muuseum.hiiumaa.ee. Kirjas märkige kindlasti ka oma tellimuse number, mida soovite muuta, või tühistada.

Kauba tagastamine

Kui Te ei ole saadud kaubaga rahul, on Teil õigus tellimusest 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest taganeda ning kaup kasutamata kujul ja oma kulul tagastada. Seejärel tagastame Teile kauba eest tasutud summa va. transpordikulud. Teade tellimusest taganemise kohta koos pangakonto numbriga, kuhu kanda kauba eest tagastatav summa, saatke palun aadressile muuseum@hmk.ee.

Turvalisus

Meie e-poest ostmine on turvaline, Teie isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, neid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Kontaktid

Harjumaa Muuseum

Reg. Nr 75039764

Aadress: Linnuse 9, Keila

Tel 6781668  muuseum@hmk.ee